Güncellendi
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

ACAR Mühendislik
0212 564 16 18
Tüm Ürünlerde Aynı Güven !

KURUMSAL


Hakkımızda

ACAR MÜHENDİSLİK,2005 yılında Halil ACAR tarafından kurulan Mimari, iç mimari ve uygulama alanlarında 10 yılı aşkın süredir bir çok mekana hayat veren bir mühendislik firmasıdır.


Mimari  Mekanik   Elektrik  Proje  tasarım ve uygulama da birçok mekan ve markaya Değer katan ACAR MÜHENDİSLİK sektörde anahtar teslimi projelerde  tüm Sorumluluğu üstlenen sayılı firmalar arasında yer almaktadır.


Projelerinde kendi çizgisinden ödün vermeyen yapısıyla mekanları kişiye göre kristalize ederek konseptini belirliyor. Tasarım çizgisinde gerçek malzemeden vazgeçmeyerek teknolojiyle birlikte çıkan yeni ürünleri takip eden bir anlayışla uygulamalarına hayat veriyor.


Tasarımın enerjiden ibaret olduğunu, bütünlüğü koruyan çizgilerin oluşturduğu projelerle başladığı tasarım yolculuğunda konut, villa, turizm tesisi, mağaza, çok amaçlı merkezler ve endüstriyel binalar ,gibi bir çok projeyi hayata geçirdi


NEDEN  ACAR MÜHENDİSLİK
     
ACAR MÜHENDİSLİK tek çatı altında tek elden çözüm odaklı farklı disiplinler de ve geniş bir Yelpaze de tasarım ,planlama ,proje ,mühendislik ,mimarlık  ve uygulama çalışmalarımızın en Güvenli şekil de uygulanabilir kılan yasa ve yönetmelik şartları çerçevesinde müşterilerimizin Beklentilerini en üst düzeyde karşılayan teknik ve teknolojik gelişmeleri her zaman yakından Takip ederek sektördeki tüm sorunların çözümünü tek bir elden muhatap olacağınız dinamik ve Tecrübeli bir mühendislik firmasıyız.